Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki Novartis Türkiye

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: Novartis Türkiye

Channel stats Novartis Türkiye youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki video

Bu filmde "Şeker Hastalığı ve Kalp Damar Hastalıkları ilişkisi" hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Novartis Türkiye tarafından hazırlanan 8 filmi izleyerek diyabet (şeker hastalığı) ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Genel olarak diyabet (şeker hastalığı) ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler, belirtileri, risk altında olanlar, tanısında değerlendirilen ölçümler, kalp ve damar hastalıkları üzerine etkileri, ayak bakımında dikkat edilmesi gerekenler, kan şekeri düşüklüğü (hipoglisemi) nedir, belirtileri nelerdir ve yapılması gerekenler, yaşam tarzı değişikliğinde dikkat edilmesi gerekenlere dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.

"Bu video bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bu filmdeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışladın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz."

Tags:
Şeker glikoz komplikasyonlar hiperglisemi hipoglisemi ayak bakımı kan şekeri düşüklüğü Açlık kan şekeri Şeker Hastalığı Diyabet Kalp Damar Kalp Damar Kalp Damar Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kalp Krizi Felç Tokluk Kan Şekeri glukometre HbA1c Kan Şekeri Kan sekeri insülin şeker hastası Şeker Hastalığı Belirtileri Diyabet Belirtiler Şeker Hastalığı Riskler Diabet NVS Novartis Novartis Türkiye Novartis AG Novartis Araştırma

 

See Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki Novartis Türkiye miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


 

Search Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki Novartis Türkiye song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

Novartis Türkiye

Loop Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki

Channel name: Novartis Türkiye

Current video: Şeker Hastalığı ile Kalp ve Damar Hastalıkları Arasındaki İlişki

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video