Botoksla terleme tedavisi Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği

Channel stats Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

Botoksla terleme tedavisi video

Botoksu artık bilmeyen yok. Yüzde kaşları kaldırmak, mimik çizgilerini azaltmak, gerginlik sağlamak için 80’li yıllardan beri uyguladığımız bir ilaç. Şimdi terleme tedavisinde de kullanım endikasyonu var. Her ne kadar terlemede, el ayak ya da koltuk altı terlemesinde kullanılan bir takım ilaçlar, iodofores gibi yöntemler mevcut olmasına rağlads yine botoks uygulaması oldukça kolay ve yine de uzun sayabileceğimiz bir süre yeterli tedavi sağladığı için tercih edilmektedir. Bir takım cerrahi yöntemler de var ama bunların cerrahi olması yani bir terleme için cerrahi bir ameliyat geçirmek zorunda olmak ve onun yapacağı scar yani iz nedeniyle pek tercih edilmiyor.

Botoks günümüzde terleme tedavisinde çok fazla kullanılıyor. En fazla koltuk altı ve el terlemesinde kullanıyoruz. Bir başka yer de ayaktır. Bu da kış değilde yaz döneminde açık ayakkabı giyen kişiler için sıkıntı yaratmaktadır. Genellikle yarım saat içinde biten bir işlemdir. Uygulama sırasında lokal anestezik krem sürülür. Elin terleyen bölgeleri bir takım testlerle tespit edilebilir ve deri içine uygulama yapılır. Aynı şekilde koltuk altına da bu şekilde uygulama yapılır. Etkisi üç ila dördüncü gün başlar. Bir haftada hissedilir hale gelir. Üç haftada da tam oluşur.

Bunun amacı terlemeyi sıfır yapmak değildir. Sadece rahatsızlık yaratan terlemeyi ortadan kaldırmaktır. Etki süresi genellikle aynı yüz botoksun da olduğu gibi 6 aydır ama 8 aya kadar da yeterli derecede konfor sağlar. Bahar ayları botoksla terleme tedavisi uygulamasını yapmak ve yaz dönemini rahat atlatmak açısından en uygun aylardır. Yaz dönemi çünkü terleme artacaktır.

Tags:
botoks terleme tedavisi

 

See Botoksla terleme tedavisi Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Semanur Yalçın

Merhaba benimde ellerim ve ayaklarim çok terliyor siz iyi ki karşıma çıktınız. Botoksu Nerede yaptirmami önerirsiniz sevgiler 😊🌹

Video Machine

Ets ameliyatı ile oluşabilicek refleks terleme, botoks uygulaması yapılarak öngürelebilir mi?

 

Search Botoksla terleme tedavisi Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği

Loop Botoksla terleme tedavisi

Channel name: Op. Dr. Defne Erkara - Göğüs Büyütme - Burun Estetiği

Current video: Botoksla terleme tedavisi

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video