İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017) batuhan yaşar

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: batuhan yaşar

Channel stats batuhan yaşar youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
2020-11-19 6280 - 7552384 - 1083 -
2020-12-02 6290 +10 7563980 +11596 1086 +3
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017) video

TÜRK MÜHENDİSLERİNİN ÜRÜNÜ OLAN HÜRKUŞ TERÖRLE MÜCADELEDE ETKİN ROL ALACAK. SİLAHLANDIRILAN MİLLİ UÇAK, TERÖRİST AVLAYACAK.

HÜRKUŞ Alçak irtifadan terör yuvalarını yerli yapım silahlarıyla vuracak.
'Silahlı Hürkuş' teröristlerin korkulu rüyası olacak.

"SİLAHLI HÜRKUŞ ÇOK ÖNEMLİ BİR UNSUR . HEM YAKIN HAVA TAARRUZU SAĞLAYACAK HEM DE TERÖRLE MÜCADELEDE ETKİN BİR GÖREV ÜSTLENECEK."

MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ SEFERBERLİĞİ TAM GAZ İLERLİYOR.
AMAÇ SAVUNMA VE HAVACILIKTA DIŞA BAĞIMLI OLMAKTAN KURTULMAK.

"BUNDAN ÖNCE ELİMİZDE 3 TANE KOMPEDENT VARDI. BUNLAR NEYDİ F-16'LAR DİĞER FANTOMLAR YANİ F-4'LER ÜÇÜNCÜSÜ SÜPER KOBRALAR DÖRDÜNCÜ BİR UNSURUMUZ YOKTU. BUNLARA MUHTAÇTIK... BAKIN GEÖEN HAFTA İTİBARI İLE TERÖRLE MÜCADELE DE 23 ATAK DEVREYE GİRDİ. BUNLARA NELER? İLK OLARAK ATAK EKLENDİ. GEÇEN SENE SİLAHLI BAYRAKTAR İHALAR DEVREYE GİRDİ. ANKALAR DEVREYE GİRDİ. VE SON OLARAK DA İKİ TANE SİLAHLI HÜRKUŞ BÖLGEYE GÖNDERİLDİ. BÖLGEYE UÇMAYA BAŞLADI.

"SİLAHLI HÜRKUŞ BİR DEFA TAARRUZ HELİKOPTERLERDEN DAHA HIZLI ÇOK CİDDİ AVANTAJ. F-16'LARDAN MALİYETİ DÜŞÜK. 7 TANE POT GÖRÜYORUZ 12 MM MAKİNELİ TÜFEKELR .. KANAT ALTINDAKİ PODLARA 8’ER KM MENZİLE SAHİP 2X2 UMTAS İLE 2X4 CİRİT TAKILABİLECEK.. YEDEK TANK İSE HAVA DA KALIŞ SÜRESİNİ ARTTIYOR..

Silahlı Hürkuş Türk mühendislerinin tasarladığı lazer güdümlü cirit füzesi ile terör sığınaklarını ve mağaraları tespit edip vuracak.

"YİNE SİLAHLI İHA'LARDAN FARKLI OLARAK TAM TAM BİN 500 KİLO YANİ 1,5 TON SİLAH TAŞIMA KAPASİTESİ SAHİP BU UÇAK. BUDA NE DEMEK DAHA FAZLA SİLAH DAHA FAZLA HAVADA KALIŞ SÜRESİ ANKA VE BAYRAKTARLA KIYASLADIĞIMIZ ZAMAN SADECE 200 KİLODAN BAHSEDİYORUZ AMA ŞİMDİ 1,5 TON SİLAH TAŞIMA KAPASİTESİNE SAHİP BİR UÇAĞIMIZ OLUYOR..

"GECE GÜNDÜZ VURMA KAPASİTESİNİN OLMASI SAYISAL KOKPİTE SAHİP OLMASI VE CANLI VERİ AKTARIYOR OLMASI ÖNEMLİ AVANTAJLARDAN BİR TANESİ.. SALDIRLARA KARŞI KENDİNİ KORUYABİLİYOR. TERÖRLE MÜCADELEDE CİDDİ ETKİNLİK SAĞLAYA

Tags:
hürkuş terörist avında hürkuş batuhan yaşar batuhan yaşar hürkuşu anlattı hürkuşun tüm özellikleri hürkuş'un silah sistemleri

 

See İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017) batuhan yaşar miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


 

Search İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017) batuhan yaşar song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

batuhan yaşar

Loop İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017)

Channel name: batuhan yaşar

Current video: İşte HÜRKUŞ'un silah sistemleri.. F-16'ların yükünü nasıl alacak? TGRTHABER (08.07.2017)

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video