İlk Âdetim Kâbusa Döndü GERÇEK HİKAYELER

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: GERÇEK HİKAYELER

Channel stats GERÇEK HİKAYELER youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
2020-09-01 483000 - 0 - 0 -
2020-09-07 481000 - 0 - 0 -
2020-09-19 478000 - 0 - 0 -
2020-09-24 477000 - 0 - 0 -
2020-09-25 477000 - 0 - 0 -
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

İlk Âdetim Kâbusa Döndü video

Bu Emma ve bu şimdiye kadar hayatındaki en utanç verici hikâye… Hikâyesi ilk âdetiyle ilgili olduğu için, birçok kız kendisini onunla özdeşleştirebilecek. Bugün hatırlayınca gülüyor ama o zaman hayatının sona erdiğinden kesinlikle emindi. Lütfen ona gülmeyin!

Emma çok mutaassıp bir aileden geliyor ve ailesi fizyolojik şeyler hakkında konuşmaya hiçbir zaman hevesli olmamıştı. Elbette annesi onu çok severdi ama anlaşılan, günün birinde kızıyla adet görme, seks (muhtemelen bu kelimeyi söylemek bile tüylerini diken diken ediyordur) ve bunun gibi şeyler hakkında konuşması gerektiğini düşününce bile dehşete kapılıyordu. Emma çocukların bir anda ortaya çıkıp, kadınların karnında vüslash bulduklarına ikna olmuş bir şekilde 11 yaşına bastı. Neticede ergenlik konusuna ya da değişen vücuduna hiç kafa yormamıştı.

Bir sabah uyanıp banyoya gittiğinde, AŞAĞIDA tuhaf kahverengi lekeler gördü. Ne olabileceği hakkında hiçbir fikri yoktu ve korkuya kapıldı. İlk aklına gelen annesiyle babasından yardım istemek oldu. Fakat banyodan çıkıp, annesine gidip, ona ne olduğunu, özel yerlerinden bahsederek söyleme fikri çok utanç vericiydi. Babasından yardım istemek seçeneklerinin arasında bile değildi ve danışabileceği kardeşleri de yoktu. O yüzden çok korkmuş olmasına rağlads, beklemeye ve sorunun kendiliğinden yok olup olmayacağını görmeye karar verdi.

Emma okula gitti, ama derslerine yoğunlaşamadı. Vücuduna odaklanıp, durumunun ne kadar vahim olduğunu anlamaya çalışarak öylece oturdu. Sınıf arkadaşlarından tavsiye istemek aklına gelmedi, lekelerin NEREDEN geldiğinden bahsetmek hâlâ çok utanç vericiydi. Birkaç kez tuvalete gitti ve yeni kahverengi lekeler olduğunu gördü. Gerçi kendini hasta gibi hissetmiyordu, o yüzden paniğe kapılmayıp, biraz beklemesi gerektiğini düşündü.

Sonra akşam ağrı başladı. Her kızın bildiği o berbat, ağır, rahatsız edici ağrı. Artık paniğe kapılma zamanı geldi diye düşündü. Bilgisayarın başına oturup, cesurca “kanlı mide ağrısı” yazarak aradı. 11 yaşında, anatomi hakkında pek bilgi sahibi değildi ve midenin karında bir yerlerde olduğundan emindi. Tahmin edebileceğiniz gibi “ülser” bulabildiği en iyimser sonuç oldu. Yani artık öleceğini biliyordu, fakat yardım istemek hâlâ çok utanç vericiydi. O yüzden Emma sabah ola hayrola dedi fakat tahmin edebileceğiniz gibi, o gece hiç uyuyamadı.

Emma ertesi gün tamamen gergin ve panik halde okula gitti çünkü o sabah baktığında iç çamaşırında yine yeni kahverengi lekeler vardı. Durumu daha kötüye gitmemişti ama neticede derslerde dikkati dağılmıştı. Ta ki matematik dersinde, ıslak bir şeyler hissedip, banyoya koştuğu o ana kadar. Parlak kırmızı kandan bir Niagara Şelalesiyle karşılaştı. Neredeyse bayılacaktı, elleri titredi ve histerik bir şekilde hıçkırarak ağladı. Okul hemşiresinin odasına koşup, kanadığını, ülser olduğunu ve öleceğini söyledi! O durumda artık biriyle sorununu paylaşmaktan utanmıyordu.

Hemşire önce çok endişeli göründü. Fakat sonra Emma’ya onu rahatsız eden şeyin detaylarını sorunca, fark edilir şekilde rahatlamıştı. “Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama ölmeyeceksin, sadece ilk kez adet görüyorsun”. İlk kez… Ne? “Adet. Adet görmenin ne olduğunu bilmiyor musun?” Cahilliğine çok şaşırmıştı ama ne olduğunu, nasıl baş edildiğini sabırla anlattı ve başlangıç olarak ona ped verip, nasıl kullanıldığını da anlattı. Ölmeyeceğini öğrenmenin Emma’yı çok mutlu ettiği fark ediliyordu. Ancak çıkmak üzereyken hemşire Emma’dan, özel olarak konuşmak üzere annesini okula çağırdığını kendisine iletmesini istedi.
Annesine ilk âdetiyle ilgili haberi verip, utandığını gördükten sonra, okul hemşiresinin mesajını ona iletti. Ne konuşacakları hakkında hiçbir fikri yoktu ve yeniden sağlıklı olduğu için çok mutluydu. Birkaç yıl sonra, annesi ona cinsellikten bahsederken çok zorlanmıştı. O zaman, hemşirenin ona, fizyoloji hakkında konuşladın ergenlik çağındaki gençler için önemli olduğunu söylediğini ve kendisiyle başa çıkarak bazı önemli şeyleri çocuğuna anlatmanın bir yolunu bulması için ısrar ettiğini itiraf etti. Emma bugün vücuduyla ilgili utanacağı bir şey olmadığını ve önemli sorularımız varsa, kendimize saklamayıp, sormamız gerektiğini anladığı için o hemşireye minnettar. Ayrıca her zaman sorularımızı, bizi yeterince tanımayan başka kişiler yerine anne babalarımızın cevaplaması daha doğru olur.

Sizin ilk âdetiniz de utanç verici olduysa, aşağıdaki yorumlarda bize anlatın. Bu hikâyeyi başka kızlarla da paylaşın ki, adet döneminin korkulacak bir şey olmadığını onlar da öğrensin.

Tags:
Animasyonlu Hikayeler. Hikaye vakti. Gerçek Hayat Hikayeleri. âdet kız öğrenciler okul menstrüasyon aile anne baba doktor kan panik yardım şok ağrı

 

See İlk Âdetim Kâbusa Döndü GERÇEK HİKAYELER miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Muzlu Pasta

Videoyu izledikten sonra okul hemşiresi mi varmış?

Neriman Mirzeyev

Nə advertisementət

Tufan Kerem Boz

Erkek olup da izliyip takip edenler like lasın .d claimımızı bilelim

gizem Çelik

Ben da 9 yasindayim

ezgi özarsalan

Hayır korkmadım çünkü annem daha önce anlaymıştı

Gönlümün Prensleri BTS BANGTAN BOMB

Ben 11 yaşındayım ve hiç adet olmadım

Gökçe İle Bir Gün

İlk olduğunuzda kaçıncı sınıftaydınız benim hiç olmadı da

Gökçe İle Bir Gün

Ben kaç yaşıma geldim hala olmadım

Süper İkili

🤣🤣🤣🤣🤣

Zemine Emirova

Ben disharda oynuyordum .(annem bana az cox usually hakkinda anlatmishti ama ben unutmushtum) ciktim eve ic camashirima baktim aa bu ne ? Annemi cagirdim anne bu ne diye ? O da anlamishti koshup ped almishti

 

Search İlk Âdetim Kâbusa Döndü GERÇEK HİKAYELER song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

GERÇEK HİKAYELER

Loop İlk Âdetim Kâbusa Döndü

Channel name: GERÇEK HİKAYELER

Current video: İlk Âdetim Kâbusa Döndü

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video