İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı YAPYAP

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: YAPYAP

Channel stats YAPYAP youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı video

Bu videoda insanların en sık gördüğü rüyaları ve uzmanlara göre ne anlama geldiklerini araştırdık. Rüyalar gelecekten haber veriyor mu bilemiyoruz ama gerçek hayatta yaşadvertisementıklarımızla yakından ilgili oldukları kesin.

Rüyada en çok görülen şeylerin başında bir yerden boşluğa düşmek var. Pek çok anlama gelebilen bu durum genellikle güvensizlik, yalnız bırakılma ve destek eksikliği ile ilgili. Ayrıca rüyada düşmeyle kişinin o dönemde başarısızlığı arasında bir bağlantı da olabiliyor.

Bir yerlere geç kalmak da çoğumuzun rüyalarında yaşadvertisementığı bir durum. Buysa genelde kaçırdığınız bir fırsatla ilişkili oluyor. Ayrıca kendinizi yeniden toparlama isteği de bu tür rüyaları görmenizde önemli bir etken.

Herkesin rüyasında sık gördüğü şeylerden biri ise uçmak. Bu rüyayı en çok bizi rahatsız eden bir durumdan kurtulduğumuzda veya gergin bir şekilde beklediğimiz bir şeyi atlattığımızda görüyoruz.

Bir diğer rüya ise kalabalık içerisinde çıplak olmak. Bu durumda bilinçaltınız aslında size, kendinizi korunmasız ve çaresiz hissettiğinize dair sinyaller veriyor.

Yılan da çoğu insanın rüyalarında sık gördüğü simgelerden biri. Yılan genel olarak belirsiz bir düşlad ya da tehlikeye işaret ediyor. Fakat yılanın deri değiştirdiğini görürseniz bu, gerçek hayatta bir yenilenme ya da değişik olduğu anlamına gelebiliyor.

Takip edilmek de insanların sık gördüğü bir diğer rüya. Buysa gerçek hayatta karşı karşıya olduğunuz bir tehdidi simgeliyor. Bu bir insan ya da başa çıkmakta zorluk çektiğiniz bir durum olabiliyor.

Herkesin zaman zaman gördüğü bir rüya da bir şeyin kovalaması veya bilinmeyen bir şeyden kaçmak. Bu tür rüyalar yüzleşmekten korktuğunuz durumları temsil ediyor. Keza kendimizi güvende hissetmediğimiz dönemlerde de bilinçaltımız bize bu rüyayı gördürüyor.

İnsanlar rüyalarında dişlerinin birkaçının ya da tamamının döküldüğünü de görebiliyor. Uzmanlara göre bu rüyalar dış görünüşle ilgili endişeleri simgeliyor. Ayrıca kendimizi güçsüz hissettiğimiz zamanlarda da bu tür rüyaları görebiliyoruz.

Psikoloji uzmanlarına göre rüyada araba kullanmak gerçek hayatta idare edilmesi zor durumları simgeliyor. Eğer arabayı kontrol etmekte güçlük çekiyorsanız bir şeylerin üstesinden gelmek için daha fazla çaba harcamanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Rüyada hastalandığınızı, hatta öldüğünüzü gördüğünüzde bunu dikkate almanız gerekiyor. Çünkü vücudunuz henüz bilmediğiniz bir hastalığa dair size sinyal veriyor olabilir. Gerçi bir diğer neden de gerçek hayatta duygusal olarak yaralanmanız olabiliyor.

Rüyada su görmek kişinin hayatında önemli bir değişim ve yenilenme istediği anlamına geliyor. Ayrıca su görmek, istemediğiniz bir şeyden kurtulmaya da işaret edebiliyor.

Son olarak, çoğu insan rüyada aşırı derecede sıkıştığını ancak tuvalet bulamadığını görüyor. Buysa sürekli ertelediğimiz ihtiyaçların varlığına veya çok istediğimiz bir şeylerin gerçekleşmesi için güçlü bir arzu hissettiğimiz anlamına geliyor.

Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın:
► Oha Diyorum: www.youtube.com/ohaadiyorum
► Oyun Delisi: www.youtube.com/oyundelisi
► BonbonTV www.youtube.com/bonbontv

Bizi Fb'ta takip edin:
► fb.com/MediakraftTurk

Tags:
eğlenceli ilginç komik rüya uyku rüya görmek rüyaların anlamı en çok görülen rüyalar en sık görülen rüyalar

 

See İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı YAPYAP miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Dila Akpınar

Ben en çok diş kırılmasını gördüm rüyamda en az 738273721 kere

Hamid Rart

Ben yuksekten duştuğymu

Yasemin Gencturk

Ben rüyamda hep su görüyorum

Mustafa Deniz

Rüyamda işedim uyandığımda bacağıma dediği için uyandım sonra anneme bağırdım :D

Aylin Yılmaz

Ben çıplak olma rüyasını görüyorum

Hamza kalem

Ruyada slendermani gormek. ve ruyanda sevdigin kizin sana acildigini gorunce insallah bu ruya degildir demek. (Ben hamza)

Habnet ismailxx

Rüyamda yılan gördüm gecen

hakan derdivar

2 hafta önce dar bir yerden geçip orada tutsak kalıyordum en sevindiğim yan ise kalktığımda rüyanın gerçek olmamasıydı

JrapS

Peki 2 tane şey var benim çok gördüğüm Rüyada Tuvalette Olmak Evlerin Yavaş Yavaş Patlaması Ve Benimde Onu Durdurmaya Çalışmam Gelen Tuhaf Telefon Numaraları Felan

MC AMAÇLI OYUNCU

lan ben okul beni yiyo

 

Search İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı YAPYAP song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

YAPYAP

Loop İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı

Channel name: YAPYAP

Current video: İnsanların En Sık Gördüğü 12 Rüya ve Anlamı

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video