Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit Produksioni Treva

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: Produksioni Treva

Channel stats Produksioni Treva youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit video

Ndue Shytani

Tags:

 

See Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit Produksioni Treva miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Ramadan Bekolli

A eshte i njejti ndue shyti & ndue shytani i cili seshte me ne jet ibardh qoft shpirti yt ke qen ishe dhe do te mbetesh gjithemon ne zemrat tona dhe do te kujtojm brez pas brezi vepra e jote idol i kombit shqiptare.

Pashk Lleshi

Zemra te kendofte o bilbil i Dukagjinit.

Fren Praney

M

Vilson Kolaj

Te lumt o baca Lok te kendoftë zemra se je kangëtar...ì spikatur je kengetar me nje zë te ëmbël mashkullor she ke don tan si burrat ..dhe per burra Jan kenget tua hallall te qoft se kenget e tua Jan nje freski per ne ne mërgim Jan disi....ne nje Form si lloje vitaminash...per ne ne ket dhe te huaj kur jemi te lodhur e mërzitur ndegjojm keng..ptriotike dhe motivim pe qendrës .na jep zemer e na jep shpresoj ..dhe keshtu ì ushqejm...tradit e bese ...gjithmon kendofshit o burri malesisë zoti te ruajt ty dhe zërin tënd te mrekullueshëm baci ndue burri !!!!!.Je ì papare...ì mrekullueshëm dhe unikat...ke nje zë te forte te kthjellet si krisme pushke ...zoti ta ruajt edhe ket zë bilbili na kënaqë me kenget e tu te mrekullueshme dhe zërin tënd si nje zë magjik ....qe pak kund mund ta ndegjojm ket stil te embel burrëror e mashkullor si nje burre.malesor mirditor ...hallall te qoft o burr malesije mir po këndon dhe po te ka hijjje...!!!!suksese je njësh unikat

gjergj MIRDITA.

zemra te knoft ndue shytani.e mjer ai ce lidh bes me turkun ,qen pushtus ka qan gjithmon per kombin ton..SHAL e SHOSH edhe MIRDIT ,nuk Jan msu kurr me u korit.zemra te knoft

Niko Ndoka

t knoft zemra

tiran alban

une nuk jam ne pajtim me disa fjale te kenduara ne fund ku thuhet qe "shalja nuk e ka pre ne bes kerkend" mos te harojme qe selman kadriun e preu daja i tij shaljan po ashtu dan derofcin e preu daja i tij shaljan. p.s korigjomeni nese jam gabim

* MARIJA RUKAJ *

KENDOFT ZEMRA PREJ STER NIPJA E SHPIS NIK SHYTANIT NIPJA ROK PJETER NUO GJELAJ !!!!

Vasel Shkoza

mrk coku

Nikoll Vukaj

TE KENDOFTE ZEMRA O NDUE SHYTANI

 

Search Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit Produksioni Treva song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

Produksioni Treva

Loop Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit

Channel name: Produksioni Treva

Current video: Ndue Shytani - Kenge kushtuar Nik Shytanit

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video