Palenie w kominku - zalety/oszczędność HorseBusterTV

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: HorseBusterTV

Channel stats HorseBusterTV youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
2020-06-07 12600 - 1782216 - 229 -
2020-06-18 12500 - 1784386 +2170 229 -
2020-07-02 12500 - 1786476 +2090 229 -
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers

Views

Videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

Palenie w kominku - zalety/oszczędność video

Jak palić w kominku? Czym palić w kominku? w jaki sposób to robić?
Prezentuję prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zimy :)

Sound Track:
Simple Lemon Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Constructive Commons: By Attribution 3.0
creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Użyto programu Video Maker - Windows 7

Tags:
vlog rock poranny oszczędny oszczędzać oszczędnemu oszczędnym kominki kominkowe kominkowy Buster Buster Ocenia Obiektywnie kominek opał drewno

 

See Palenie w kominku - zalety/oszczędność HorseBusterTV miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Marek Darkowski

Chłopie co ty opowiadasz 2500 zł kominkiem? Ja mam dom 140m2 przez pół roku spalam 5mp drewna które teraz kupuję po 150 zł to daje mi 750 zł. też dwie kondygnacje rozprowadzenie grawitacyjne, temperatura u góry 21 stopni na dole 23 stopnie. Kominek jotul bez popielnika.

piotr sos

Dobre tylko zastanawia mnie dlaczego gaz tak wychodzi drogo. Mam kominek nie byle jaki z rozprowadzeniem ciepła wkładvertisement z kumulacja ciepła itd. Z tym ze mój dom ma 180m2 i średnio w tym okresie ogrzanie gazem kosztuje mnie 2400 zl. Wiec jaka to kalkulacja nie rozumiem. Dom 100m2 i 4000 do 4500 za gaz za 6 miesięcy to wychodzi 650 zł na miesiąc przy takim metrażu to coś jest nie tak. Kominek używam sporadycznie tylko dla atmosfery i klimatu.

Rafał P

A nie pomyślałeś że oszczędzałbyś jeszcze więcej jak byś kupił dobry piec dolnego spalania który miałby sprawność rzędu 90%? Przecież kominki to są urządzenia głownie do palenia rekreacyjnego. Straty w kominach sa o około 30-40% większe niż w porządnym kotle na drewno... Już nie wspominam o tym że robisz sobie z salonu kotłownie... Do dobrego pieca dokładasz raz na 5-6 godzin...albo i rzadziej a w kominku musisz co full 2 h biegać z drewienkami po pokojach... Mam kominek i lubie w nim palić ale znienawidziłbym go jak bym musiał to robić dzień w dzień...pól etatu na palacza we własnym domu...masakra...

Piece Kominki

Zapraszam na mój kanał

KaliPl07

4 minuty i 42 sekundy... Kto mi odda czas poświęcony na przypomnienie sobie tak elementarnej i niezbędnej do życia wiedzy żeby palić SUCHYM drewnem? Jedynie że to było deklamowanie, wtedy to SORRY... Acz ciut brakuje.

Andrzej Andrzej

Bajki. Mam 100m i spalam do 6m gazu dziennie (8zl). to daje w 150 dni 1200zl + opłaty abonamentowe. Sąsiadka pali drewnem w 120m i zużywa 10m drewna w sezonie. Tylko pod warunkiem, że jest to kominek/piec z centralnym rozprowadzeniem ciepła można uzyskać oszczednosc rzędu do 20%. Chyba, że tak jak autor grzejemy tylko kilka/nascie godzin na dobę, a nie jak gazem 24/24. Jesli dobrze zrozumialem autor ma 300m2 i spala ok 12m3 drewna w sezonie.Watpie czy ktokolwiek, kto sie OGRZEWA potwierdzi takie zużycie. Ludzie mowia zwykle o 12m3 dla pow.140-160m. Chyba że, rano wstajemy i idziemy do pracy/szkoły więc nie rozpalamy, dopiero po powrocie. Oszczedności, tylko noc i poranek rześki:)). O wygodzie nie wspomne. To tak jakbysmy oszczedzali elektrycznosc piorąc w rękach. W przypadku zwyklego kominka, gdzie polowa ciepla od razu ucieka w rurę koszty bedą dużo wyższe niż gazu.

tomasz namyslik

Minus to kotłownia w salonie

Jan Kowalski

A teraz  powiedz o wadach. Też palę drewnem więc powiedz prawdę. I jeszcze jedno. Mokre drewno pali się wolniej a nie szybciej. Trouble polega na tym że spalać trzeba go więcej ponieważ około 30% energii (ciepła) traci na odparowanie wody znajdującej się w drewnie.

 

Search Palenie w kominku - zalety/oszczędność HorseBusterTV song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

HorseBusterTV

Loop Palenie w kominku - zalety/oszczędność

Channel name: HorseBusterTV

Current video: Palenie w kominku - zalety/oszczędność

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS ON CHARTS
✔ POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ ARTICLES, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video