Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS! OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

7148 views

 


Wanna learn this song and need repeated? Use old feature - youtube infinite looper.
From
To
Loop

If you see only 1 row contains today's date in the table, it means we've just started tracking this channel, so please wait and come back in a few days to see full table and all graphs. We need some time to collect all necessary info.

Channel name: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti
Subscribers: 0
Total earnings: from 1024 to 4098 $

Channel stats OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti youtuber popularity:
Date Subs Views Videos
2019-04-11 0 - 2048868 - 1818 -
2019-04-12 0 - 2051427 +2559 1819 +1
2019-05-04 0 - 2070415 +18988 1826 +7
2019-05-08 0 - 2126157 +55742 1830 +4
2019-07-20 0 - 2453496 +327339 1750 -
2019-07-25 0 - 2455461 +1965 1750 -
2019-07-30 0 - 2456000 +539 1748 -
2019-08-10 0 - 2466971 +10971 1751 -
2019-08-22 0 - 2475420 +8449 1755 -
2019-09-16 0 - 2552720 +77300 1786 -
Data in the table might be unsorted or outdated because of cache system, in that case please refresh this page with F5 or visit it on other device.

Subscribers growth

Total views

Number of videos

Above charts might be outdated, the data contains last 10 checkpoints.

Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS! video

Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) predstavilo najpoctivejší dopravný tool spomedzi všetkých parlamentných strán.

Ako uviedla predsedíčka poslaneckého klubu OĽANO Veronika Remišová, výsledkom viac ako desaťročnej vlády Smeru je kolabujúca doprava. „Takmer denne počúvame o tom, ako sa niekde roztrhne vlak, zhorí rušeň, prípadne nie je vypravených niekoľko spojov, alebo meškajú desiatky minút. Cestujúci čakajú hodiny na zdevastovaných staniciach, popritom vodiči tŕpnu v kolónach napríklad pod Strečnom, pretože ani táto vláda nie je schopná dokončiť jeden z najdôležitejších diaľničných úsekov na Slovensku,“ uviedla.

Ďalší poctivý tool hnutia OĽANO s názvom „Spoľahlivá doprava“ je súhrn riešení, ktoré podľa Remišovej „pomôžu k tomu, aby ľudia nevnímali verejnú dopravu ako niečo, čo stále mešká alebo horí, ale ako moderný a najlepší spôsob cestovania do práce, do škôl, či za rodinou. Našim cieľom je, aby bola doprava konečne spoľahlivá,“ dodala poslankyňa.

OĽANO dlhodobo intenzívne upozorňuje na vážne problémy v cestnej aj železničnej doprave. Tieňový minister dopravy Ján Marosz spolu s expertom OĽANO na dopravu Jiřím Kubáčkom poukazovali na kazivosť moderných eurofondových vlakov a kritizovali aj rôzne evidentne predražené nákupy. Upozorňovali na hroziaci kolaps železníc v dôsledku zanedbanej údržby, žiadali zasadanie krízových manažmentov, vyzývali ministra dopravy na vyvodenie zodpovednosti.

Problémy na cestách aj železniciach podľa Marosza stále pretrvávajú. „Výstavba jedného z najdôležitejších diaľničných úsekov stojí. Minister dopravy nezvládol krízové riadenie projektu a spolu s Jánom Počiatkom nesú zodpovednosť za to, že vodiči popod Strečno budú jazdiť ešte niekoľko rokov,“ upriamil Marosz pozornosť na zbabranú výstavbu tunela Višňové a pokračoval: „Teraz sa ukazujú ďalšie škandály nehoráznych rozmerov pri výstavbe bratislavského obchvatu, kde sa podľa všetkého naváža kontaminovaná zemina z bratislavských skládok odpadu, čo môže vážne ohroziť kvalitu pitnej vody a taktiež oddialiť dokončenie bratislavského obchvatu.“

Podľa Jiřího Kubáčka vládne nelichotivá situácia aj na železniciach. „Vlaky horia alebo meškajú, železnice množstvo z nich ani nedokážu vypraviť, lebo stovky rušňov a vagónov je odstavených v depách. Cestujúci si už pomaly zvykajú, že namiesto riadnych rýchlikov jazdia na niektorých tratiach lokálkové motoráčiky. Železničné stanice padajú cestujúcim pomaly na hlavu, trate sú rozbité, autobusy nenadväzujú na vlaky a ľudia prichádzajú neskoro do práce, alebo domov za rodinami,“ uviedol Kubáček a pokračoval spracovanými dátami: „Počet odrieknutých alebo zmeškaných vlakov nad 30 minút rok čo rok stúpa. Kým v roku 2013 bol denný priemer 3 vlaky, v roku 2017 to už bolo takmer 5 vlakov, a za prvé tri mesiace v roku 2019 sa denný priemer vyšplhal na 8.“

Kubáček upozornil aj na zvyšujúce sa množstvo rozbitých železničných tratí. „Medzi rokmi 2012 – 2017 stúpol podiel traťových úsekov hodnotených ako nevyhovujúcich z 23 % celkovej prevádzkovanej dĺžky siete na 27,6 %. Len pre neriešené problémy na koľajniciach meškajú vlaky každý deň viac ako 650 minút,“ povedal.

Medzi priority programu Spoľahlivá doprava patrí dokončenie najdôležitejších diaľničných úsekov a zlepšenie verejnej dopravy. „Do volieb ideme s jasným cieľom, ktorý sa súčasnému ministrovi dopravy nepodarí splniť, a podľa nás je pre cestujúcich dôležitejší ako Ficove vlaky zadarmo. My totiž chceme pre ľudí VLAKY NAČAS! To je to, čo chceme nielen sľúbiť, ale čo od nás môžu ľudia po voľbách aj očakávať,“ vyjadril sa Marosz.

K naplneniu tohto cieľa je podľa Kubáčka potrebné okamžite zlepšiť údržbu vlakov, tratí a ciest. „Rovnako musíme zamedziť masívnemu predražovaniu nákupov tovarov a služieb, a ušetrené prostriedky investujeme do systematickej starostlivosti o vlaky aj koľajnice,“ povedal Kubáček s tým, že za zvlášť podstatné v tejto súvislosti považuje dofinancovanie údržby ciest I. Triedy.

Nevyhnutná je podľa neho vzájomná koordinácia spojov. „Zriadime Národnú dopravnú autoritu, ktorá jednotlivé druhy dopravy zosúladí tak, aby prestupy medzi vlakmi a autobusmi boli pohodlné a zabezpečené aj v prípade krátkych meškaní,“ povedal s tým, že ďalším plánom má byť zriadenie štátneho fondu dopravnej infraštruktúry, ktorý pomôže znížiť aktuálnu vysokú závislosť modernizácie dopravnej infraštruktúry na európskych zdrojoch.

„Je 5 minút po 12-tej. Nielen cestnej, ale aj železničnej doprave hrozí totálny kolaps a toto je náš záchranný plán. Chceme kvalitnú, rýchlu, modernú, jednoducho spoľahlivú dopravu na Slovensku. My budeme samozrejme radi, ak sa pán minister inšpiruje a do konca svojho pôsobenia ešte skúsi čo najviac z našich odborných riešení realizovať,“ povedal J. Marosz.

Kompletnú verziu dopravného programu hnutia OĽANO nájdete na webovej adrese spolahlivadoprava.sk/ , kde je zverejnený v stručných bodoch. K dispozícii je na stiahnutie aj celá brožúra.

Tags:
Obyčajní ľudia OĽaNO OĽaNO-NOVA Igor Matovič politika doprava doprava na Slovensku

 

See Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS! OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti miniclip and estimate channel revenue.

 

Comments

 


Pohodicek CSBL

Debiliny matovičoviny. Strana obyčajných klamárov neprinesie nič. Žiadnu zmenu a myslia si že majú čarovný prútik a vykúzlia nám nové vlaky . Už teraz sa smejem. To že nejaká firma vyhrá a potom si tá firma neplní svoje záväzky za to vláda nemôže. Je to banda tupcov.

anton kralik

Ale vsak ste boli v radicovej vláde a co ste priniesli? Okrem toho že Matovicovy prešiel podvod z dph a okrem toho nic tak o čom tu stále len tarate strana zo 4 ľuďmi ved ste smiešne Remisova

daniel9567

Marosz ci jak sa vola je jeden z najvacsich sasov v nrsr😂to co si obliekol ten trulo,stoji tam jak pred maturitou aby povedal to co si rano nacvicil😂trapne cela tato tlacovka o kokote

Zsolt Illés

A na to to ste všetko ste prisli až teraz.

Lili Bugi

Skoro som zaspala hned na uvode

paul miller

Nase HNUTIE prinasa riesenie....https://www.youtube.com/watch?v=p-xwLLmZ3Wc

Marian Slanina

👍👍👍

Jan Novak

Cestovný poriadok by sedel,ako Matovičove účtovníctvo.😄

vyznamenania Boris

BLA BLÁbláââ blbosti slub nič ine... Necantralizujte vșetko v Blave. Dajte možnost zamestnavat sa všade po Slovensku. necentralizujte nemocnice ludia su po celom Slovensku . Kontaminovana poda nie je lepšie ked bude tam ..ako ich nechat na urodnej pode ach ste blbci. Dajte možnost prace po celom Slovensku a ludia budu radi ked budu pracovat vo svojom meste rodisku alebo kam ich to taha. A železnice hm modernizacia bola zastavena lebo v Blave colleague stanice zastarale.Nemocnice tam colleague zastarale znu%ene lebo na všetko len čskate a žijete na ukor Slovenska. MDERNIZUJETE športoviska a zabudate že lepši športovci su po Slovensku ako v Blave.Pozrite sa v Tatrach tam kde je osob. auto s BL značku tam je len zlodejina. ...cmuk ... Bla BlaBlá ako BL auto

Tibo K.

Igor mas hlas celej mojej rodiny

 

Search Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS! OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti song statistics with sub count live checker.

 

Watch New Clips:

 

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Loop Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS!

Net worth: $ 14342

Sub count: 0

Total revenue: $ 1024 - 4098

Channel name: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Current video: Po Ficovych vlakoch zadarmo predstavilo hnutie OĽANO - VLAKY NAČAS!

 

✔ CHECK ANY YT CHANNEL STATS
✔ SEE YOUTUBERS ESTIMATED EARNINGS
✔ USE YOUTUBE MONEY CALCULATOR
✔ CHANNEL SUBSCRIBERS GROWTH ON CHARTS
✔ INCREASE OF POPULARITY, DIAGRAMS AND GRAPHS
✔ PROGNOSIS, EXPLORATION, TOP LISTS
✔ FREE TOOL FOR LOOPING SONGS OR GUIDES
✔ DAILY NEWS FROM YOUTUBERS WORLD

Random Video

Loop interview - Spreej | wwwILLCITYbe
interview - Spreej | wwwILLCITYbe

2011.06.23

2762 views

Loop BK - Sunset | BEKAMENT
BK - Sunset | BEKAMENT

2015.02.06

55284 views